İade Koşulları

İade Şartları

Kolimarket.com 'dan satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.
İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gereken öğeler aşağıya çıkarılmıştır.
Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce 0212 659 79 83  nolu telefondan tarafımıza bilgi verilmelidir.
Ürünün faturası tarafımıza gönderilmelidir.
Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.
Ayıplı malların iadesinde ise müşterilerimiz ürünü daha önce kendilerine teslim eden anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirler.
Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Genel iade koşulları haricinde farklılık gösteren ürünlerin iade şartları aşağıdaki gibidir;
Vakumlu Ambalajlı Ürünler: Vakumla preslenerek ambalajlanmış ürünlerin, ambalajlarından çıkartılması durumda ürünün tekrar satılabilirliği mümkün olmadığından bu ürünlerin iadesinin ambalajından çıkartılmadan yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde iadesi kabul edilmeyecektir.
Sipariş İptali:

     Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz s
iparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken bize telefon, mail ile ulaşmaktır. Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluğu olmaksızın iptal edilecektir.
     Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra veya dağıtım aracıyla adresinize teslimi esnasında gerçekleştiği durumlarda Kargo/Nakliye masrafları tarafınıza yansıtılacaktır. İptal işlemlerinde kargo bedeli ilgili kargo firmasının düzenlemiş olduğu fatura tutarıdır. İstanbul içi adresinizden yapılan iade ve değişim işlemleri için Kargo/Nakliye bedeli sabit 90 TL.dir.
     Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi, sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.