Müşteri Hizmetleri

Kolici Oluklu Mukavva Ltd.Şti.

İSTOÇ 13.Ada No:115-117 Mahmutbey-Bağcılar/İSTANBUL

Tel      : 0212 659 36 59 Pbx.
Gsm    : 0532 130 48 43
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kredi Kartı ile Alışveriş Güvenli mi?   

Kolimarket.com web sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlamaktayız.Bütün sipariş aşamaları tamamen 256 bit ssl güvenliği altındaki sayfalardan yapılmaktadır.Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünün "//" ile başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinize hiçbir şekilde ulaşamaz.

Kredi kartı bilgileri kaydediliyor mu?

    Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur.Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.

Kolimarket.com 'a nasıl güveneceğim?

    Biz 19 yıllık sektör deneyimimizle Kolici Mukavva A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesiyiz. Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını (tel, adres, e-mail vs.) bulabilirsiniz. İş günlerinde adresimize gelip bizi daha yakından da tanıyabilirsiniz.İş günlerinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilir,mesai saatleri dışında ise GSM numaramızdan veya e-mail ile bize ulaşabilirsiniz.
     Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız,bize telefon ederek alternatif ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaktır.

İade Şartları

Kolimarket.com 'dan satın aldığınız ürünü tahrip etmeden,kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.
İade amaçlı gönderdiğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gereken öğeler aşağıya çıkarılmıştır;

  • Ürün iade edilmek üzere gönderilmeden önce 0 212 659 3 659 nolu telefonlardan tarafımıza bilgi verilmelidir.
  • Ürünün faturası tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
  • Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünlerin ambalajı varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.
  • Ayıplı malların iadesinde müşterilerimiz, ürünü daha önce kendilerine teslim eden anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla,karşı ödemeli olarak gönderebilirler.
  • Bazı ürünlerde farklı iade koşulları uygulanabilmektedir.Genel iade koşulları haricinde farklılık gösteren ürünlerin iade şartları aşağıdaki gibidir;

    Vakumlu Ambalajlı Ürünler: Vakumla preslenerek ambalajlanmış ürünlerin,ambalajlarından çıkartılması durumda ürünün tekrar satılabilirliği mümkün olmadığından bu ürünlerin iadesinin ambalajından çıkartılmadan yapılması gerekmektedir.Aksi takdirde iadesi kabul edilmeyecektir.

Sipariş İptali

     Herhangi bir sebepten dolayı verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken bize telefon, mail veya sitemizin mesaj bölümünden ulaşmaktır.Siparişleriniz gerekçe ibraz etme zorunluğu olmaksızın iptal edilecektir.
     Sipariş iptaliniz ürünün kargoya verilmesinden sonra veya dağıtım aracıyla adresinize teslimi esnasında gerçekleştiği durumlarda Kargo/Nakliye masrafları tarafınıza yansıtılacaktır.İptal işlemlerinde kargo bedeli ilgili kargo firmasının düzenlemiş olduğu fatura tutarıdır.İstanbul içi adresinizden yapılan iade ve değişim işlemleri için Kargo/Nakliye bedeli sabit 10 TL.dir.
     Lütfen siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde bize sipariş tarihi,sipariş numarası veya kullanıcı adınız ve ürün ismi gibi bilgilerinizi de iletiniz.

Kargo ve Teslimat


Tüm ürünleri sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli stokta tutarak saat 16:30 'a kadar gelen tüm siparişleri aynı gün kargo'ya vermekteyiz.    
Siparişleriniz İstanbul İçi 1 iş günü, Marmara, Ege, İç Anadolu, ve Akdeniz Bölgelerine 2 İş Günü ve Diğer Bölgelere 3 İş Günü içerisinde teslim edilmektedir.Aksaklık olması durumunda size bilgi maili gönderilir veya telefonla bilgi verilir.
Türkiye sınırları içinde bulunan tüm İl merkezleri ve tüm ilçe,belde ve köylere gönderi yapmaktayız.Siparişinizi takiben havale veya kredi kartınızın banka onayının bize ulaşması ile birlikte teslimat süreci başlamaktadır.

Not: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki şehir merkezi dışında kalan bazı bölgelerde [İlçe,Kasaba ve Köy] kargo firmalarından kaynaklanan gecikmeler yaşanmakta ve bu bölgelere yapılan teslimatlarda 1-2 gün gecikme olabilmektedir.

İSTANBUL içi 5000 TL. üzeri Siparişler VİP Kargo İle 2 Saat İçerisinde Adresinize Teslim Edilmektedir. [Hafta İçi Saat:09:00-16:00 Arası]

Ulaşım Haritası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.