Sepetim

3*3*4 Tek Oluklu Koli- Kraft

Ürün Kodu : T392
2,00 TL + KDV
Daha Fazla Koli
Daha Fazla Tek Oluklu Koli
25.02.2024  Tarihine Kadar Kargoda, İSTANBUL İçi 1 Gün Sonra Teslimat.
Küçük ve hacimsiz ürünlerin paketlenmesi için 3*3*4cm [Boy*En*Yükseklik] ebatlarında E Dalga Kraft Tek Oluklu sağlam ve dayanıklı oluklu mukavva koli.
 
Ürün Rengi : Kahverengi

İade Koşulları

Kolimarket.com'dan satın aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde, zarar vermeden, kullanmadan, tekrar satılabilirliğini bozmadan iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.
İade amacıyla göndereceğiniz ürünlerle birlikte göndermeniz gereken ürünler aşağıda listelenmiştir.
Ürün iadeye gönderilmeden önce 0212 659 79 83'ü arayarak bilgi vermemiz gerekmektedir.
Ürünün faturasının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünlerin, kutusu ve ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.
Arızalı malların iadesi için müşterilerimiz, ürünü daha önce kendilerine teslim eden anlaşmalı kargo şirketi aracılığıyla ön ödemeli olarak kendilerine gönderebilirler.
Bazı ürünlerde farklı iade koşulları geçerli olabilir. Genel iade koşullarından farklılık gösteren ürünlerin iade koşulları aşağıdaki gibidir;
Vakumlu Paketlenmiş Ürünler: Vakumlu presleme ile paketlenen ürünlerin tekrar satışı mümkün olmadığından, ürünün ambalajından çıkarılması durumunda bu ürünlerin ambalajından çıkarılmadan iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iade kabul edilmeyecektir.
Sipariş iptali
Herhangi bir sebeple siparişinizi iptal etmek istediğinizde tek yapmanız gereken bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşmanızdır. Siparişleriniz herhangi bir gerekçe belirtmenize gerek kalmadan iptal edilecektir.
Sipariş iptalinizin, ürünün kargoya verilmesinden veya teslimat aracıyla adresinize teslim edilmesinden sonra gerçekleşmesi durumunda kargo bedeli tarafınıza yansıtılacaktır. İptal işlemlerinde kargo ücreti ilgili kargo firmasının kestiği fatura tutarıdır. İstanbul içi adresinizden yapılan iade ve değişimlerde kargo ücreti sabit 90 TL'dir.
Siparişlerinizi iptal etmek istediğinizde lütfen sipariş tarihi, sipariş numarası gibi bilgilerinizi veya kullanıcı adınız ve ürün adınız gibi bilgilerinizi bize gönderiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.