Sepetim

Site Güvenliği

Kredi Kartı ile Alışveriş Güvenli mi?
     Kolimarket.com
web sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz.Bütün sipariş aşamalarını tamamen ssl güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmekteyiz. Link adres satırında tüm sayfaların " https:// " ile başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.

Kredi kartı bilgileri kaydediliyor mu?


    Sipariş aşamalarında kullandığınız
kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görmekteyiz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sipariş teyidi amacıyla sağlanmaktadır.

Kolimarket.com 'a nasıl güveneceğim?

    Biz 30 yıllık sektör deneyimimizle Kolici Oluklu Mukavva Ltd.Şti. bünyesinde faaliyet gösteren e-ticaret sitesiyiz. Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim bilgisini (tel, adres, e-mail vs.) bulabilirsiniz.İş günlerinde adresimize gelip bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. İş günlerinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilir, mesai saatleri dışında ise 24 saat boyunca GSM numaramızdan veya e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
     Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefon ederek alternatif ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.