Sepetim

Kredi Kartı Güvenliği

Sipariş ve Ödeme

Havale ile sipariş: Sitemizden kredi kartı kullanmaksızın, müşteri hizmetleri yetkilimizden veya ödeme seçenekleri sayfasından öğrenebileceğiniz banka hesap numaralarımıza EFT yada havale yapmak suretiyle alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi kartı ile online sipariş: Sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Sitemizde kredi kartları kullanımında SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.

Bir sanal mağazanın SSL sertifikası alabilmesi ancak bu kuruluşun ayrıntılı incelemelerinden sonra mümkün olabilmektedir. 
Kolimarket.com'da alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri sistemimize girmeden doğruca ilgili Bankanın sistemine yönlendirilir. Dolayısıyla sistemimizde kredi kartı bilgilerinin tutulması söz konusu olmamaktadır.
    SSL Güvenlik teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi şirketimiz çalışanları da dahil hiç kimse tarafindan görülememektedir. İnternette SSL sertifikalı sitelerde alışveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir.
    e-Ticaret sitemiz 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz ödeme sayfalarında tarayıcınızın(browser) sol üst kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit Rapid SSL tarafindan sağlanan SSL Güvenlik Sertifikasını temsil etmekte ve tarayıcınız vasıtası ile gönderilen bilgilerin şirketimiz çalışanları da dahil üçüncü şahıslar tarafından görülmesini, saklanmasını veya kayıt edilmesini engellemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.